Kuchyně na míru

Provádíme realizace kuchyňských linek na míru včetně zaměření, dopravy a montáže.  

Nabízíme sektorovou řadu kuchyňského nábytku Optima od českého výrobce Monarc, se kterým spolupracujeme více než 20 let. Optima je moderní řada kuchyňského nábytku, která svou variabilností, funkčnostní, designem a cenou uspokojí každého zákazníka. Splňuje náročné požadavky na současné kuchyně a nabízí širokou škálu prvků a doplňků, které umožní dokonale využít váš prostor.

Samozřejmostí jsou i atypické prvky kuchyní (skříňky) za přijatelnou cenu.Korpusy skříněk jsou z laminové dřevotřísky 18mm olepeny 0,5mm ABS hranou, záda skříněk jsou z 4mm MDF desky.Všechny skříňky jsou smontovány přímo z výroby, což zaručuje jejich pevnost. Dvířka se vyrábí v několika variantách: LAMINO - 18mm olepené 2mm ABS hranou, prolis frézovaná MDF potažená fólií v lesku i v matu; THERMOPAL – oboustranně nalisovaný, odolný lesklý HPL laminát; LAK – MDF deska lakovaná polyuretanovým lakem.

Dvířka a zásuvky jsou standartně osazeny  kováním a výsuvy od firmy BLUM s doživotní zárukou. Kvalitní pracovní desky jsou dodávány od prověřených dodavatelů. Všechny použité materiály splňují evropské normy.

Nabízíme široký výběr dezénů dvířek, pracovních desek, úchytů, skel a různých doplňků.  Každému zákazníkovi rádi poradíme nebo sami kuchyň navrhneme podle jeho potřeb a přání.  Schůzku možno domluvit i mimo otevírací dobu prodejny. Naceníme i  Vaše návrhy poslané emailem. Kuchyně Optima má mnoho spokojených zákazníků.


Ukázky některých našich realizací kuchyní: